Hakkımda

1991 yılında Kastamonu’da doğdum. Eğitim hayatım ise Ankara’da geçti ve geçmekte. Ankara Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri, Gazi Üniversitesi Kimya ve Atatürk Üniversitesi İşletme Bölümlerinde eğitim gördüm.

Beş yıldan fazla süre fotoğraf eğitimi ve fotoğrafçılık yaptım. Kamu yararına çalışan dernek  statüsündeki büyük bir dernekte İleri fotoğrafçılık, Dijital Fotoğraf işleme, Giriş Seviye Fotoğraf(1. Kur Fotoğraf Eğitimi) derslerinde hazır bulundum. Artık fotoğraf eğitimi alanında sadece özel ders vermekteyim.

Uzun süre web ve grafik tasarımcı olarak çalıştım. Kısa bir süre küçük bir spor salonunda fitness hocalığı yaptım.

En sonunda ise orta ölçekli bir işletme sayılabilecek Nakkase Online Alışverişi kurdum. Ve sayısız başka projeye imza attım. Bir e-ticaret sitesi olan Nakkase Online Alışveriş’ de takı modellerinin satışını yapmaktayız. Başlangıç olarak düşündüğüm takı modelleri ürünlerinin yanında farklı ürün gruplarına da yakında yer vermeye başlayacağız veya siz bu yazıyı okurken çoktan başladık.

Lise yıllarımın tamamında ve sonrasında bilgisayar programlamaya yöneldim. C, C++, Java(JSP, JSF), Visual Basic, Visual Basic.Net programlama dillerinin tamamını kitaplardan ve internetten kendi çabamla öğrendim.